Szkolenia zamknięte

dedykowane szkolenia dla Twoich pracowników

 

Dzięki modułowej konstrukcji oferty możesz z powodzeniem ułożyć optymalny  plan edukacyjny dla swojego zespołu:

Profesjonalni lektorzy z doświadczeniem szkoleniowym

 

Lata praktyki i doświadczeń naszych inżynierów są do dyspozycji na każdym szkoleniu. Prowadzący wyjaśnią wszelkie zagadnienia w oparciu o obowiązujące normy oraz dobrą praktykę inżynierską.

Indywidualne podejście do każdego zespołu

 

Każdy analizowany przypadek jest inny i wymaga szczególnego podejścia. Podczas zamkniętego szkolenia nasi prowadzący mogą przeprowadzić indywidualne warsztaty przy Twojej maszynie.

Gwarantujemy:

Opis szkolenia
 

W czym może pomóc ci nasze szkolenie?

 

Wzrost wiedzy koreluje z innymi zaletami bezpośrednio związanymi z naszą profesją. Bezpieczna fabryka to pewny zysk dla całego zespołu.

Zwiększenie kwalifikacji zespołu
Wzrost bezpieczeństwa pracy
Modernizacja miejsca pracy
Przyśpieszenie produkcji
Poznać zasady certyfikacji
Jak uniknąć kar w swojej fabryce
Nasz zespół

 

Poznaj naszych wykładowców

 

Jarosław Kukiełka
Szeryf działu technicznego
Od kilkunastu lat projektuje oraz integruje stanowiska zrobotyzowane i maszyny prototypowe. Specjalizuje się w projektowaniu bezpiecznych układów elektrycznych i pneumatycznych analizując wymagania prawne dla danego środowiska oraz branży. W oparciu o wieloletnie doświadczenie praktyczne tworzy programy bezpieczeństwa i wdraża je na każdym etapie powstawania aplikacji. Mistrz pojedynków na znajomość norm, określa poziom niezawodności układu szybciej niż jego cień.
Dawid Czubak
Inżynier projektów kosmicznych
Z wykształcenia automatyk i magister inżynier technologii kosmicznych i satelitarnych. W naszej firmie zajmuje się przeprowadzaniem audytów bezpieczeństwa, pomiarów dobiegu oraz testów kurtyn, w których w swojej karierze wykonał już setki. Analiza układu sterowania również nie jest mu obca. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu precyzyjnie identyfikuje maszyny, również pod kątem prawa ziemskiego. Praktyczną wiedzę przekazuje na szkoleniach prowadzonych w całej Polsce. Swoim zaangażowaniem i doświadczeniem Dawid udowadnia, że safety to nie kosmos, a do zabezpieczenia maszyny nie trzeba marsjańskiej technologii.
Dawid Jung
Gdzie szef nie może – Dawida pośle.
Inżynier bezpieczeństwa maszyn, specjalista od zadań specjalnych. Pracuje z uśmiechem nawet w poniedziałek. Absolwent automatyki i robotyki na Politechnice Gdańskiej; swoje zamiłowanie do technologii realizuje poprzez zaangażowane w organizację branżowych zawodów, takich jak Robochallenge. Nie straszne mu audyty, pomiary, raporty czy integracja po targach branżowych. Projekty niemożliwe robi od ręki, na cuda trzeba jednak trochę poczekać.
Krystyna Michałowska
Tańcząca z ryglami
Z wykształcenia mechatronik, z zamiłowania tancerka. W sztywnych tabelach norm dostrzega wachlarz możliwości. Artystyczny chaos przekuwa w uporządkowane analizy prawne. Między wierszami uciążliwej dokumentacji dostrzega poetyckie muśnięcie. Pomimo niechęci do maturalnych zadań Krystyna jest mistrzynią interpretacji „co autor ma na myśli”. Swoje techniczne refleksje werbalizuje w formie regularnych wpisów na firmowym profilu LinkedIn. Ocenę ryzyka, analizę prawną czy audyt wykona krótko, zwięźle i… tanecznym krokiem.


Dołącz do grona firm, które skorzystały z naszych szkoleń

Profesjonalne podejście i realizacja

  • „Wieloletnie doświadczenie integratorskie prowadzących wyraźnie przełożyło się na aspekty praktyczne szkolenia. Nie poruszano wyłącznie zagadnień z paragrafów (...), ale omówiono wiele rzeczywistych przypadków maszyn, oraz wykazano się zrozumieniem dla realnych problemów firm produkujących i użytkujących maszyny.”
    Piotr Stąpoć - Prokurent Samoistny
    STAKO
  • „(...) Prowadzący, Jarosław Kukiełka i Dawid Czubak, posiadają nie tylko szeroki zakres praktycznych modułów szkoleniowych, ale i bezsprzeczne integratorskie doświadczenie. Połączenie to pozwoliło znaleźć wszystkim wspólny język, a także sprawiło, że grad pytań z naszej strony nie pozostał bez odpowiedzi.”
    Paweł Ostrogórski - Wiceprezes zarządu
    PRO-ASSEM
  • „Kadra prowadząca (...) przedstawiła zagadnienia z tematyki szkolenia w sposób przystępny i podparty doświadczeniem integratorskim. Biorąc pod uwagę, że szkolone osoby to elektronicy, automatycy, programiści, konstruktorzy skutkowało to wieloma rzeczowymi dyskusjami.”
    Grzegorz Gromacki - prezes
    SM Solutions
  • „Połączone z warsztatami szkolenie z oceny ryzyka pozwoliło na uporządkowanie wiedzy oraz praktyczne spojrzenie na ocenę bezpieczeństwa maszyny. (…) Polecamy współpracę z firmą Tech-System.”
    Krzysztof Morawski - Safety & Fire PRotection Specialist
    Mondelēz International
  • „Szkolenie zostało rzetelnie przygotowane i przeprowadzone w sposób profesjonalny zgodnie z wcześniej ustalonym zakresem. (…) Atmosfera wymiany doświadczeń pozytywnie wpłynęła na poruszenie problemów, z którymi nasza firma mierzy się na co dzień.”
    Karol Labuda
    NordaMar
  • „Szkolenia z Bezpieczeństwa Maszyn są na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Wiedza teoretyczna podparta jest praktycznymi przykładami z przemysłu. (…) Dodatkową zaletą jest luźna atmosfera, która sprzyja przyswajaniu wiedzy i rozwiązywaniu problemów.”
    Artur Jędrzejewski - Koordynator szkoleń
    FANUC
  • „Jednodniowe szkolenie (…) było angażujące i zrozumiałe. Poruszono wiele zagadnień praktycznych związanych z bezpieczeństwem i robotyzacją. Żadne pytania nie pozostały bez odpowiedzi.”
    Krzysztof Sieczka - Członek Zarządu
    SCHUNK

Skomponuj swoje szkolenie

 

Głodni wiedzy? Skomponuj szkolenie skrojone na miarę Twoich potrzeb. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a otrzymasz pełną ofertę modułów szkoleniowych.

Zaznacz moduły które cie interesują

Moduły szkoleniowe
Bezpieczeństwo maszyn w zakładach przemysłowych
Systemy bezpieczeństwa stanowisk zrobotyzowanych w odniesieniu do norm ISO 11161, ISO 10218-2
Walidacja układów bezpieczeństwa - - PN-EN ISO 13849-2
Mądry Polak przed szkodą - analiza wypadków
Warsztaty z oprogramowania SISTEMA
Jak wygrać w LOTO?
Omówienie Dyrektywy Maszynowej 2006/42/WE i aspektów prawnych z nią związanych
Omówienie najbardziej istotnych norm typu B
Dyrektywa EMC – wprowadzenie
Pneumatyka - moduł zaawansowany
Praktyczne sposoby prawidłowej integracji maszyn
Odbiór maszyn w 9 krokach
Wymagania i dobra praktyka w pisaniu programów bezpieczeństwa
Uprawnienia w przemyśle
Projektowanie niezawodnych układów bezpieczeństwa - - moduł zaawansowany
Dyrektywa ATEX – wprowadzenie
Dyrektywa LVD – wprowadzenie
Szkolenie z programowania sterowników bezpieczeństwa
Omówienie wybranej normy typu C

Szczegóły szkolenia

Zaproponuj datę szkolenia *
Liczba uczestników *
Miejsce szkolenia *

Dane firmy

Imię i nazwisko *
Firma *
Adres *
Miasto *
NIP *
Adres e-mail *
Telefon *
Regulamin *

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych kontaktowych, w celu uzyskania oferty, zgodnie z polityką prywatności.